с. Лазещина, 1160, Рахівський р-н, Закарпатська обл.
+380972344032
pyate.koleso@gmail.com
Бронювати
Ласкаво просимо в Карпати!
Ласкаво просимо в Карпати!

Ласкаво просимо на відпочинок в Карпати.

Готельно-котеджний туристичний комплекс “П’яте Колесо” розташований в мальовничому куточку Карпат – селі Лазещина та має зручне розташування відносно гірськолижного курорту “Буковель” (12км) та курорту “Драгобрат” (16км).

З вікон готелю відкривається вид на мальовничі карпатські краєвиди, а також, на гору Говерла (2061м) найвищу вершину Українських Карпат і всієї України, вкриту альпійськими луками та чагарниковими пустищами.

Карпати – цей край має особливу красу взимку, коли не тільки вершини гір покриті снігом, але і вся округа потопає в заметах. У Карпатах, саме взимку починається бурхливе, веселе та цікаве життя. Сюди з`їжджаються всі, хто закоханий у гори, у лижні траси, хто не любить безвилазно сидіти дома, а поспішає побачити багато нового, хто любить життя й красу цього краю.

У Карпатах курортний сезон триває цілий рік. Узимку – масові заїзди фанатів гірськолижного спорту. Навесні й улітку відпочивать ті, хто бажає подихати свіжим, кришталево-чистим повітрям, попити цілющої, що дає здоров`я води, а восени в цей край з
`їжджаються аматори “тихого полювання”. Про те, яку кількість грибів й ягід дарує місцева природа, важко розповісти словами.

А чи багато аматорів гірськолижників знають про те, що сезон катання тут починається глибокою осінню, а закінчується – ранньою весною? Де ще можна одночасно кататися на лижах і при цьому приймати сонячні ванни? А про повітря потрібно говорити окремо. Дихати, не надихатися. Адже до найближчого забруднювача атмосфери сотні кілометрів.

Comments are closed.

Туристичний готельно-ресторанний комплекс "П'яте Колесо"
  • телефон:

    +38 097 234-4032
  • email:

    pyate.koleso@gmail.com