с. Лазещина, 1160, Рахівський р-н, Закарпатська обл.
+380972344032
pyate.koleso@gmail.com
Book Now
Сауна

 

Для людей, які надають перевагу паритись з віником туристиний готельний комплекс «П’яте Колесо» пропонує  сауну на дровах, яка має здатність омолоджувати та зцілювати організм.

Сауна додатково активізує кровообіг і сприяє очищенню шкіри, виведенню з неї токсинів та шлаків.

Віник має антисептичну дію. Ефірні масла, що містяться у листі віників сприяють інтенсивнішій вентиляції легень, що є корисним для курців та астматиків.

Ялівцевий віник — чудовий засіб від паралічу, радикуліту, ревматизму, невралгії, подагри. Ялівцевий віник має сильну фізіотерапевтичну дію завдяки високим бактерицидним властивостям ялівцевої хвої, що виділяє ефірне масло. Ялівцевий віник — чудовий засіб для лікування алергії.
Віник з берези допомагає при ломоті, болях у суглобах, очищує шкіру, прискорює загоєння саден і ран. Для курців і людей, що страждають астмою березовий віник просто незамінний. Після лазні з березовим віником дихається вільно й легко.

Дубовий віник відрізняється високою міцністю — одного віника вистачає на дві три лазні. У листях дубового віника наявні ефірні масла, дубильні речовини, які очищують та звужують пори, мають протизапальну дію. Фахівці стверджують, що речовини, які містить дубовий віник, знижують тиск при гіпертонії, заспокоюють нервову систему, дають оздоровчу дію при шкірних захворюваннях.

З віником або без, руська парна все одно корисна: у ній пори глибоко очищуються, а шкіра регенерується. При регулярних відвідинах парної нормалізується робота сальних залоз, підвищується пружність шкіри. У такій сауні йде з організму надлишок води (відповідно, і ваги), обмінні процеси активізуються, а зайві сантиметри зникають прямо на очах.

А після банної процедури Ви зможете випити Карпатського чаю з медом та розслабитись у затишній кімнаті відпочинку.

Якщо вас послали в баню, не поспішайте відповідати грубим словом. Вважайте, що Вам побажали міцного здоров’я та довголіття.

Готель та котеджі туристичного комплексу "П'яте Колесо"
  • telephone:

    +38 097 234-4032
  • email:

    pyate.koleso@gmail.com